Ηλίας Βαλάσης: «Είμαι ένα κακοποιημένο παιδί, δεν έχω μεγαλώσει όπως εσείς»

11:24 - 02/03/2021

Στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη παραχώρησε συνέντευξη ο Ηλίας Βαλάσης, ο οποίος εξομολογήθηκε ανοικτά πως είναι ένα κακοποιημένο […] The post Ηλίας Βαλάσης: «Είμαι ένα κακοποιημένο παιδί, δεν έχω μεγαλώσει όπως εσείς» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλίας Βαλάσης: «Είμαι ένα κακοποιημένο παιδί, από μηδέν ετών»

Στην κάμερα του Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη μίλησε ο Ηλίας Βαλάσης αποκαλύπτοντας πως ο λόγος που αποφάσισε να μπει στα ΟΥΚ ήταν γιατί ήθελε να νιώσει για πρώτη φορά μέλος μιας πραγματικής οικογένειας.

Διαβάστε το στο in.gr

Ηλίας Βαλάσης: Είμαι ένα κακοποιημένο παιδί

Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» παραχώρησε συνέντευξη ο Ηλίας Βαλάσης ο οποίος εξομολογήθηκε πως έχει υποστεί κακοποίηση. «Ήταν επιλογή μου να πάω στα ΟΥΚ, για να πας στην κόλαση, εσύ αποφασίζεις. Μου έλειπε πολύ να έχω αδέρφια, να έχω ομάδα, να είμαι μέσα σε μια οικογένεια, μου έλειπε πολύ. Δεν έχω μεγαλώσει πολύ με […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ηλίας Βαλάσης: “Είμαι ένα κακοποιημένο παιδί”

Στην κάμερα του Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη μίλησε ο Ηλίας Βαλάσης αποκαλύπτοντας πως ο To άρθρο Ηλίας Βαλάσης: “Είμαι ένα κακοποιημένο παιδί” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ηλίας Βαλάσης: "Είμαι ένα κακοποιημένο παιδί" (video)

"Δεν έχω μεγαλώσει όπως εσείς"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»