Μέμος Μπεγνής: «Δεν μπορώ να συζώ και να βλέπω τον ίδιο άνθρωπο όλη μέρα, θα κάνω εμετό»

10:30 - 17/02/2021

Στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη ο Μέμος Μπεγνής, ο οποίος μίλησε για τη μοναχικότητα, αλλά και […] The post Μέμος Μπεγνής: «Δεν μπορώ να συζώ και να βλέπω τον ίδιο άνθρωπο όλη μέρα, θα κάνω εμετό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μέμος Μπεγνής: «Δεν μπορώ να συζώ και να βλέπω τον ίδιο άνθρωπο όλη μέρα, θα κάνω εμετό»

«Δεν έχω συγκατοικήσει ποτέ. Ντρέπομαι να πάρω γυναίκα να μου καθαρίζει το σπίτι»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μέμος Μπεγνής: «Θα τρελαθώ, θα κάνω εμετό αν είμαι με τον ίδιο άνθρωπο συνέχεια»

Στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη ο ηθοποιός Μέμος Μπεγνής, ο οποίος μίλησε τις σχέσεις, αλλά και και την εμμονή κάποιων ανθρώπων με τα social media

Διαβάστε το στο in.gr

O Μέμος Μπεγνής είναι μοναχικός τύπος: Δεν μπορώ να βλέπω τον ίδιο άνθρωπο από το πρωί μέχρι το βράδυ

Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» παραχώρησε συνέντευξη ο ηθοποιός Μέμος Μπεγνής το πρωί της Τετάρτης και δήλωσε μεταξύ άλλων «μοναχικός». Ο Μέμος Μπεγνής σχολίασε αρχικά πως: «Εγώ είμαι από τους τυχερούς γιατί τόσα χρόνια δουλεύοντας έκανα καβάτζα. Μη φανταστείς, αλλά μπορώ να ζω, όπως έζησα αυτούς τους 8 μήνες». Μιλώντας για την προσωπική του […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μέμος Μπεγνής: Δεν μπορώ να βλέπω τον ίδιο άνθρωπο από το πρωί μέχρι το βράδυ, θα κάνω εμετό – Είμαι μοναχικός

Όπως είπε χαρακτηριστικά για το ότι δεν μπορεί να συζήσει ο Μέμος Μπεγνής: «Εγώ είμαι από τους τυχερούς γιατί τόσα χρόνια δουλεύοντας έκανα καβάτζα. Μη φανταστείς, αλλά μπορώ να ζω, όπως έζησα αυτούς τους 8 μήνες. Είμαι πολύ μοναχικός. Δεν μπορώ να συζώ, να παντρευτώ και να βλέπω τον ίδιο άνθρωπο από το πρωί μέχρι […] The post Μέμος Μπεγνής: Δεν μπορώ να βλέπω τον ίδιο άνθρωπο από το πρωί μέχρι το βράδυ, θα κάνω εμετό – Είμαι μοναχικός appeared first on TheCaller.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μέμος Μπεγνής: “Δεν μπορώ να είμαι με τον ίδιο άνθρωπο από το πρωί ως το βράδυ, θα τρελαθώ, κάνω εμετό”

Τον Μέμο Μπεγνή συνάντησε η Όλγα Λαφαζάνη με την κάμερα του Happy Day και ο γοητευτικός To άρθρο Μέμος Μπεγνής: “Δεν μπορώ να είμαι με τον ίδιο άνθρωπο από το πρωί ως το βράδυ, θα τρελαθώ, κάνω εμετό” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μέμος Μπεγνής: Δεν μπορώ να συζώ - Θα τρελαθώ, θα κάνω εμετό

Ο Μέμος Μπεγνής αποκαλύπτει ότι προτιμάει την μοναχικότητα, ενώ δεν έχει συγκατοικήσει ποτέ στη ζωή του.Ο Μέμος Μπεγνής μίλησε στην εκπομπή Happy Day και αναφέρθηκε στη προσωπική του ζωή. Ο δημοφιλής ηθοποιός εξομολογήθηκε πως είναι αρκετά μοναχικός και πως δεν έχει συγκατοικήσει ποτέ, καθώς είναι κάτι που δεν του αρέσει. «Εγώ είμαι από τους τυχερούς γιατί τόσα χρόνια δουλεύοντας έκανα καβάτζα. Μη φανταστείς, αλλά μπορώ να ζω, όπως έζησα αυτούς τους 8 μήνες. Είμαι πολύ μοναχικός. Δεν μπορώ να συζώ, να παντρευτώ και να βλέπω τον ίδιο άνθρωπο από το πρωί μέχρι το βράδυ. Θα τρελαθώ, θα κάνω εμετό. Όσο ερωτευμένος κι αν είμαι, κουράζομαι πάρα πολύ. Δεν έχω συγκατοικήσει ποτέ. Ντρέπομαι να πάρω γυν

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Μέμος Μπεγνής: «Δεν μπορώ να συζώ, να παντρευτώ και να βλέπω τον ίδιο άνθρωπο από το πρωί μέχρι το βράδυ»

Μέμος Μπεγνής: «Δεν μπορώ να συζώ, να παντρευτώ και να βλέπω τον ίδιο άνθρωπο από το πρωί μέχρι το βράδυ» Στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη ο Μέμος Μπεγνής, ο οποίος μίλησε για τη μοναχικότητα, αλλά και για την “αρρώστια” που υπάρχει στα social media. «Εγώ είμαι από τους τυχερούς γιατί τόσα χρόνια […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»