Νέα στοιχεία για τη δολοφονία στη Ναύπακτο – Η εμμονή με τη Γιούσεφ τον έκανε δολοφόνο

11:02 - 15/02/2021

Όπως έγινε γνωστό, ο δράστης φαίνεται πως είχε εμμονή με την Αναστασία Γιούσεφ, που τον είχε απορρίψει αρκετές φορές στο παρελθόν. Σύμφωνα με φίλους του άτυχου επιχειρηματία, ο δράστης θεωρούσε εμπόδιο τον 35χρονο στην «προσπάθειά» του να συνάψει σχέση με την κοπέλα, και μάλιστα εξέφραζε σε αναρτήσεις του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης την οργή του για τον άτυχο 35χρονο, βρίζοντας και απειλώντας τόσο εκείνον όσο και τη μητέρα του.     Υπενθυμίζεται ότι όλα έγιναν το απόγευμα της Παρασκευής, όταν ο 32χρονος δράστης μπήκε στο κατάστημα επίπλων του 35χρονου και τον χτύπησε τρεις φορές στο πλάι του λαιμού και στον ώμο με ένα μαχαίρι περίπου 20 εκατοστών. Αμέσως μετά ο δράστης έφυγε για το χωριό του,

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αναστασία Γιουσέφ για τη δολοφονία στη Ναύπακτο: “Είχε εμμονικό βλέμμα”

Η Αναστασία Γιουσέφ μίλησε στο T-Live με την Τατιάνα Στεφανίδου για τη γνωριμία της με τον 35χρονο που κατηγορείται για τη δολοφονία ενός 32χρονου από τη […] The post Αναστασία Γιουσέφ για τη δολοφονία στη Ναύπακτο: “Είχε εμμονικό βλέμμα” appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Αναστασία Γιούσεφ για τη δολοφονία στη Ναύπακτο: «Είχε εμμονικό βλέμμα - Πήρε δικαίωμα χωρίς να το δώσω» (βίντεο)

Η χορεύτρια Αναστασία Γιουσέφ μίλησε με την Τατιάνα Στεφανίδου για τη γνωριμία της με τον 35χρονο που κατηγορείται για τη δολοφονία ενός 32χρονου από τη Ναύπακτο. «Τον γνώρισα στη Ναύπακτο, που είχα πάει για δουλειά σε ένα μαγαζί. Με πλησίασε, μου μίλησε, μου ζήτησε φωτογραφία. Γενικά είμαι προσιτή με τους θαυμαστές μου. Δεν πήρε το βλέμμα του από πάνω μου, ήταν συνέχεια δίπλα μου που χόρευα. Μου ζήταγε συνέχεια να τον κάνω φίλο στο facebook. Δεν ήθελα να τον στενοχωρήσω και είδα ότι ήθελε πολύ, τελικά τον έκανα φίλο. Και ανέβασε μια φωτογραφία που είμαστε μαζί», είπε η Αναστασία Γιούσεφ. «Πριν καν φύγω από τη Ναύπακτο μου έστελνε συνέχεια μηνύματα να βγούμε για καφέ, εγώ του έλεγα ότι θα φύγω κ

Διαβάστε το στο pronews.gr

Αναστασία Γιούσεφ για τη δολοφονία στη Ναύπακτο: «Είχε εμμονικό βλέμμα»

“Πριν καν φύγω από τη Ναύπακτο μου έστελνε συνέχεια μηνύματα να βγούμε για καφέ, εγώ του έλεγα ότι θα φύγω και ότι ταξιδεύω συνέχεια”.

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη