Η Φωτεινή Τσακίρη καταγγέλλει πασίγνωστο πρωταγωνιστή για εργασιακό εκφοβισμό

10:18 - 09/02/2021

Στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη παραχώρησε συνέντευξη η Φωτεινή Τσακίρη, η οποία βάζει κι άλλον πασίγνωστο πρωταγωνιστή στο […] The post Η Φωτεινή Τσακίρη καταγγέλλει πασίγνωστο πρωταγωνιστή για εργασιακό εκφοβισμό appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Φωτεινή Τσακίρη καταγγέλλει πασίγνωστο πρωταγωνιστή για εργασιακό εκφοβισμό

«Κάποια πράγματα ήταν γνωστά, ήταν κοινό μυστικό» είπε η Φωτεινή Τσακίρη.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Φωτεινή Τσακίρη : Βάζει κι άλλον πρωταγωνιστή στο «κάδρο» των καταγγελιών

Τι είπε η ηθοποιός σε συνέντευξή της

Διαβάστε το στο in.gr

Η Φωτεινή Τσακίρη βάζει κι άλλον πρωταγωνιστή στο «κάδρο» των καταγγελιών

Στο «χορό» των καταγγελιών μπαίνει και η ηθοποιός Φωτεινή Τσακίρη με την εξομολόγηση που έκανε το πρωί της Τρίτης στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day». Η ηθοποιός, παραδέχθηκε πως έχει «πέσει» και η ίδια θύμα εργασιακού εκφοβισμού και βάζει στο «κάδρο» των καταγγελιών έναν ακόμα πρωταγωνιστή. Σύμφωνα με τα όσα ανέφερε η παρουσιάστρια Σταματίνα Τσιμτσιλή, […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Φωτεινή Τσακίρη: Έχω νιώσει εργασιακό εκφοβισμό

Φωτεινή Τσακίρη: Στο Happy Day παραχώρησε συνέντευξη η ηθοποιός Φωτεινή Τσακίρη με αφορμή τις τελευταίες εξελίξεις με τις καταγγελίες στον χώρο του θεάτρου.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Η Φωτεινή Τσακίρη «καρφώνει» κι άλλον πρωταγωνιστή – «Επέλεγα τη σιωπή. Όχι πια»

Στο «χορό» των καταγγελιών μπαίνει και η ηθοποιός Φωτεινή Τσακίρη με την εξομολόγηση που έκανε το πρωί της Τρίτης στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day».

Διαβάστε το στο to10.gr

Η Φωτεινή Τσακίρη βάζει κι άλλον πρωταγωνιστή στο «κάδρο» των καταγγελιών

Στο «χορό» των καταγγελιών μπαίνει και η ηθοποιός Φωτεινή Τσακίρη με την εξομολόγηση που έκανε το πρωί της Τρίτης στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day». Η ηθοποιός, παραδέχθηκε πως έχει «πέσει» και η ίδια θύμα εργασιακού εκφοβισμού και βάζει στο «κάδρο» των καταγγελιών έναν ακόμα πρωταγωνιστή. Σύμφωνα με τα όσα ανέφερε η παρουσιάστρια Σταματίνα Τσιμτσιλή, […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Φωτεινή Τσακίρη: Έχω νιώσει εργασιακό εκφοβισμό

Φωτεινή Τσακίρη: Στο Happy Day παραχώρησε συνέντευξη η ηθοποιός Φωτεινή Τσακίρη με αφορμή τις τελευταίες εξελίξεις με τις καταγγελίες στον χώρο του θεάτρου.

Διαβάστε το στο
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»