Ο Ακιντζί διευκρινίζει: «Παρεξηγήθηκαν οι δηλώσεις μου»

12:28 - 14/10/2019

Ο Μουσταφά Ακιντζί προχώρησε σε νέες δηλώσεις όπου θέλησε να διορθώσει τα «κακώς κείμενα» αναφορικά με την χθεσινή ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, που προκάλεσε αντιδράσεις στα Κατεχόμενα και την Τουρκία. Με την θέση του να θεωρείται από αρκετούς ως «επισφαλής» λόγω της σημερινής συνεδρίασης της κυβέρνησης, ο ίδιος θέλησε να διευκρινίσει λέγοντας χαρακτηριστικά […] The post Ο Ακιντζί διευκρινίζει: «Παρεξηγήθηκαν οι δηλώσεις μου» appeared first on OnAlert.

Διαβάστε Περισσότερα στο onalert.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ακιντζί για Συρία: Παρεξηγήθηκαν οι δηλώσεις μου

Δύο ημέρες μετά την ανάρτηση του στο Facebook για τη Συρία, που έβαλε "φωτιά" στις σχέσεις του με τον Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν, ο Μουσταφά Ακιντζί παλεύει να το... μαζέψει, δηλώνοντας πως το μήνυμα του παρεξηγήθηκε, λόγω της συναισθηματικής φόρτισης της Τουρκίας. To άρθρο Ακιντζί για Συρία: Παρεξηγήθηκαν οι δηλώσεις μου δημοσιεύτηκε στο Newsit.gr .

Διαβάστε το στο Newsit

Ακιντζί: Διαστρεβλώθηκαν οι δηλώσεις μου για τη Συρία

Ο Τουρκοκύπριος ηγέτης Μουσταφά Ακιντζί σε γραπτή του δήλωση ανέφερε ότι οι απόψεις που είχε...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μ. Ακιντζί: Διαστρεβλώθηκαν οι απόψεις μου

Για διαστρέβλωση των απόψεών του κάνει λόγο ο Τουρκοκύπριος ηγέτης Μουσταφά Ακιντζί, μετά τη θύελλα αντιδράσεων που προκάλεσε στο εσωτερικό της Τουρκίας, η δημόσια τοποθέτησή του κατά της πολεμικής επιχείρησης στη Συρία. 

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Ακιντζί: Διαστρεβλώθηκαν οι απόψεις μου

Για διαστρέβλωση των απόψεων του κάνει λόγο ο Τουρκοκύπριος ηγέτης Μουσταφά Ακιντζί, μετά τη θύελλα αντιδράσεων που προκάλεσε στο εσωτερικό της Τουρκίας, η δημόσια τοποθέτησή του κατά της πολεμικής επιχείρησης στη Συρία. Σε γραπτή του δήλωση ο κ. Ακιντζί κάνει λόγο για «ειλικρινείς απόψεις» που εξέφρασε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. ωστόσο, όπως είπε έχουν διαστρεβλωθεί. […] Πηγή: Ακιντζί: Διαστρεβλώθηκαν οι απόψεις μου - altsantiri

Διαβάστε το στο altsantiri.gr

Ακιντζί: Παρεξηγήθηκαν οι δηλώσεις μου για τη Συρία

Ότι οι δηλώσεις του για τη Συρία «έχουν παρεξηγηθεί» δήλωσε ο Τουρκοκύπριος ηγέτης

Διαβάστε το στο lifo.gr

Ακιντζί για εισβολή στη Συριά: Διαστρεβλώθηκαν οι απόψεις μου

Ακιντζί για εισβολή στη Συριά: Διαστρεβλώθηκαν οι απόψεις μου Mon, 14/10/2019 - 20:26

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr

Ακιντζί: Παρεξηγήθηκε η δήλωσή μου για τη Συρία

Για παρεξήγηση των λεγομένων του σχετικά με την επίθεση της Τουρκίας στη Συρία, κάνει λόγο ο Τουρκοκύπριος ηγέτης Μουσταφά Ακιντζί,…

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Ακιντζί για Συρία: Παρεξηγήθηκαν οι δηλώσεις μου

Δύο ημέρες μετά την ανάρτηση του στο Facebook για τη Συρία, που έβαλε «φωτιά» στις σχέσεις… The post Ακιντζί για Συρία: Παρεξηγήθηκαν οι δηλώσεις μου appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ onalert.gr

Καιρός σήμερα: Άστατος με νεφώσεις και τοπικές βροχοπτώσεις – Δείτε αναλυτικά

4η Belharra και SCALP Naval για το Πολεμικό Ναυτικό ανακοίνωσε ο Δένδιας από τη Λοριάν – Οι δηλώσεις Α/ΓΕΝ [vids]

Χασάν Νασράλα: «Οι εκρήξεις βομβητών ήταν σφαγές – Το Ισραήλ παραβίασε κόκκινες γραμμές»

SCALP Naval: Το υποστρατηγικό «υπερόπλο» του Πολεμικού Ναυτικού – Τα χαρακτηριστικά του

Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο: Ψήφισμα να αρθούν οι περιορισμοί στην Ουκρανία για την χρήση δυτικών όπλων στη Ρωσία

F-35 στην Τουρκία: «Η επιστροφή στο πρόγραμμα stealth μαχητικών θα ήταν η προτιμότερη κατάσταση»