Σωτήρης Χατζάκης: Μίλησε πρώτη φορά για την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου

12:15 - 24/11/2019

Στην εκπομπή “Έλα χαμογέλα” και την Ειρήνη Αρβανίτη έδωσε συνέντευξη ο Σωτήρης Χατζάκης, ο οποίος μίλησε, μεταξύ άλλων, και για […] The post Σωτήρης Χατζάκης: Μίλησε πρώτη φορά για την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σωτήρης Χατζάκης: Το «Κόκκινο Ποτάμι», η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου και η επιθυμία της πατρότητας

Ο ηθοποιός και σκηνοθέτης μίλησε και για τον αδερφό του, τον οποίο γνώρισε σε ηλικία 15 ετών 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σωτήρης Χατζάκης: Μίλησε πρώτη φορά για την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου

Για τη σύντροφό του, την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, μίλησε μεταξύ άλλων στην εκπομπή “Έλα χαμογέλα” και την Ειρήνη Αρβανίτη, ο Σωτήρης Χατζάκης. «Ο πατέρας μου ήταν ράφτης. Η μητέρα μου εργαζόταν σε εργοστάσιο και ήταν η αρχηγός του σπιτιού. Στα 15 μου, εμφανίστηκε ο τρίτος μου αδελφός, από τη μεριά του πατέρα μου. Μέχρι τότε δεν τον γνώριζε κανείς. Καθόμουν σε ένα παγκάκι και εμφανίστηκε ο τρίτος αδελφός που δεν ήξερα ότι είχα, οι γονείς μου τον δέχτηκαν. Ήταν πολύ ωραίο όταν το έμαθα, δεν ένιωσα απειλή, αλλά ότι με συμπληρώνει. Τώρα που κλείνω 40 χρόνια στο θέατρο, θα τα άλλαζα όλα για ένα παιδί.  Η Αλεξάνδρα είναι πολύ καλή ηθοποιός κι έτσι της αξίζει να της συμπεριφέρεσαι. Το τελευτα

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»