Ο Γιάννης Μπουρούσης απαντά για τον Μάκη Ψωμιάδη – Πώς ήταν η σχέση τους;

11:18 - 07/01/2021

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη παραχώρησε ο Γιάννης Μπουρούσης. Ο διεθνής μπασκετμπολίστας […] The post Ο Γιάννης Μπουρούσης απαντά για τον Μάκη Ψωμιάδη – Πώς ήταν η σχέση τους; appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Γιάννης Μπουρούσης για τον Μάκη Ψωμιάδη – Πώς ήταν η σχέση τους;

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη παραχώρησε ο Γιάννης Μπουρούσης. Ο διεθνής μπασκετμπολίστας μίλησε για την καριέρα του, την οικογένειά του, αλλά και τον πεθερό του, τον Μάκη Ψωμιάδη. «Έφαγα πολύ ξύλο από τον πατέρα μου για να παίξω μπάσκετ, εμένα μου άρεσε το ποδόσφαιρο. Δεν πήγαινα στο μπάσκετ και ο πατέρας μου νόμιζε ότι είχα μπλέξει. Έφαγα πολύ ξύλο κι έτσι ξεκίνησα το μπάσκετ. Έπαιζα δέκα χρόνια μπάσκετ στο εξωτερικό. Στην Κίνα πέρασα δύσκολα με το φαγητό και τους ανθρώπους. Έβλεπα τους συμπαίκτες μου να τρώνε κροκόδειλους και σκύλους κι έφευγα και πήγαινα και έπαιρνα πίτσα εγώ. Η σχέση μου με την εθνική Ελλάδος είναι σχέση αγάπης. Αν μου κάνουν πρόταση

Διαβάστε το στο spoilers

ΒΙΝΤΕΟ: Ο Γιάννης Μπουρούσης απαντά για τον Μάκη Ψωμιάδη - Πώς ήταν η σχέση τους;

ΒΙΝΤΕΟ: Ο Γιάννης Μπουρούσης απαντά για τον Μάκη Ψωμιάδη - Πώς ήταν η σχέση τους; 07/01/2021 Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο Happy Day παραχώρησε ο Γιάννης Μπουρούσης. Ο διεθνής μπασκετμπολίστας μίλησε για την καριέρα του, την οικογένειά του, αλλά και τον πεθερό του, τον Μάκη Ψωμιάδη. «Έφαγα πολύ ξύλο από τον πατέρα μου για να παίξω μπάσκετ, εμένα μου άρεσε το ποδόσφαιρο. Δεν πήγαινα στο μπάσκετ και ο πατέρας μου νόμιζε ότι είχα μπλέξει. Έφαγα πολύ ξύλο κι έτσι ξεκίνησα το μπάσκετ. Έπαιζα δέκα χρόνια μπάσκετ στο εξωτερικό. Στην Κίνα πέρασα δύσκολα με το φαγητό και τους ανθρώπους. Έβλεπα τους συμπαίκτες μου να τρώνε κροκόδειλους και σκύλους κι έφευγα κ

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»