«Eκτιμώ τον Γρηγόρη Αρναούτογλου επαγγελματικά πάρα πολύ, σε προσωπικό επίπεδο δεν έχω την ίδια γνώμη»

08:48 - 22/12/2020

Ο Θανάσης Πάτρας μίλησε στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη και αναφέρθηκε στην περίοδο που η Σοφία Αλιμπέρτη είχε […] The post «Eκτιμώ τον Γρηγόρη Αρναούτογλου επαγγελματικά πάρα πολύ, σε προσωπικό επίπεδο δεν έχω την ίδια γνώμη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Eκτιμώ τον Γρηγόρη Αρναούτογλου επαγγελματικά πάρα πολύ, σε προσωπικό επίπεδο δεν έχω την ίδια γνώμη»

«Δεν έχω καμία σχέση με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου. Μου είναι αδιάφορο, δεν με "πονάει" καθόλου».

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Θανάσης Πάτρας για Αρναούτογλου: «Επαγγελματικά τον εκτιμώ πολύ, σε προσωπικό επίπεδο έχω άλλο γνώμη» (Video)

ΕΛΛAΔΑ  Στην εκπομπή Happy Day μίλησε ο Θανάσης Πάτρας αναφερόμενος -μεταξύ άλλων- στην περίοδο που η Σοφία Αλιμπέρτη είχε αποχωρήσει ξαφνικά από την εκπομπή που παρουσίαζαν. Ερωτηθείς για τις σχέσεις που διατηρούν σήμερα με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου απαντά ότι δεν έχει πια καμιά επαφή, τονίζοντας ότι παρά το γεγονός ότι τον εκτιμά πολύ επαγγελματικά, σε προσωπικό επίπεδο δεν ισχύει το ίδιο. «Όταν έκανα εκπομπή με τη Σοφία Αλιμπέρτη, βρέθηκα στο μάτι του κυκλώνα. Δέχτηκε τότε η Σοφία μια πρόταση από άλλο κανάλι, θεώρησε ότι πρέπει να κάνει το επόμενο βήμα στην καριέρα της και το έκανε. Εμένα δεν μου είπε κανένας να πάω μαζί της. Βρέθηκα εκεί πέρα μόνος να διαχειριστώ μια κατάσταση. Παίζαμε με τη

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Eκτιμώ τον Γρηγόρη Αρναούτογλου επαγγελματικά πάρα πολύ, σε προσωπικό επίπεδο δεν έχω την ίδια γνώμη

Στην κάμερα του «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη μίλησε ο Θανάσης Πάτρας το πρωί της Τρίτης. Ο γνωστός παρουσιαστής αναφέρθηκε στην παλαιότερη συνεργασία του με την Σοφία Αλιμπέρτη, ενώ άφησε αιχμές και για την σχέση του με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου. «Όταν έκανα εκπομπή με τη Σοφία Αλιμπέρτη, βρέθηκα στο μάτι του κυκλώνα. Δέχτηκε τότε η Σοφία μια πρόταση από άλλο κανάλι, θεώρησε ότι πρέπει να κάνει το επόμενο βήμα στην καριέρα της και το έκανε. Εμένα δεν μου είπε κανένας να πάω μαζί της. Βρέθηκα εκεί πέρα μόνος να διαχειριστώ μια κατάσταση. Παίζαμε με τη Σοφία απέναντι και κάναμε τα ίδια νούμερα. Έμαθα από τις εφημερίδες ότι ο Ανδρέας Μικρούτσικος παίρνει την εκπομπή μου. Ήταν μια επαγγελματική

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»