Η Έλενα Τσαγκρινού για τη μάχη του Mike με τον καρκίνο – «Ήταν σαν ψέμα»

11:21 - 16/11/2020

Στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη παραχώρησε συνέντευξη η Έλενα Τσαγκρινού, που μίλησε, μεταξύ άλλων, για την περιπέτεια του […] The post Η Έλενα Τσαγκρινού για τη μάχη του Mike με τον καρκίνο – «Ήταν σαν ψέμα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Έλενα Τσαγκρινού εξομολογείται για τη μάχη του Mike με τον καρκίνο: «Ήταν σαν ψέμα»

Συγκινεί η Έλενα Τσαγκρινού μιλώντας για τον Mike. Στο Happy Day μίλησε η Έλενα Τσαγκρινού και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην περιπέτεια του συντρόφου της, Mike, ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Η Έλενα Τσαγκρινού εξομολογείται για τη μάχη του Mike με τον καρκίνο: «Ήταν σαν ψέμα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Έλενα Τσαγκρινού: Η εξομολόγησή της για τη μάχη του Mike με τον καρκίνο – «Ήταν σαν ψέμα» (video)

Η Έλενα Τσαγκρινού στάθηκε σαν βράχος στο πλευρό του συντρόφου της Mike, όταν ο δημοφιλής τραγουδιστής To άρθρο Έλενα Τσαγκρινού: Η εξομολόγησή της για τη μάχη του Mike με τον καρκίνο – «Ήταν σαν ψέμα» (video) δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Η Έλενα Τσαγκρινού μίλησε για τη μάχη του Mike με τον καρκίνο (video)

"Ήταν σαν ψέμα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»