Μπολτ: «Ο Ρονάλντο είναι πιο γρήγορος από εμένα» (vid)

09:36 - 14/11/2020

Την πεποίθησή του ότι ο Κριστιάνο Ρονάλντο, αυτή τη στιγμή είναι πιο γρήγορος από τον ίδιο, εξέφρασε ο Γιουσέιν Μπολτ.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπολτ για Ρονάλντο : Κορυφαίος αθλητής – Σίγουρα είναι πιο γρήγορος από εμένα

Ο τζαμαϊκανός αθλητής αποθέωσε τον Κριστιάνο Ρονάλντο και παραδέχτηκε πως ο Πορτογάλος είναι πιο γρήγορος από εκείνον

Διαβάστε το στο in.gr

Μπολτ για Ρονάλντο: Κορυφαίος αθλητής – Σίγουρα είναι πιο γρήγορος από εμένα

Ο τζαμαϊκανός αθλητής αποθέωσε τον Κριστιάνο Ρονάλντο και παραδέχτηκε πως ο Πορτογάλος είναι πιο γρήγορος από εκείνον

Διαβάστε το στο tovima

Μπολτ: Ο Κριστιάνο Ρονάλντο είναι γρηγορότερος από μένα

Την πεποίθησή του ότι ο Κριστιάνο Ρονάλντο, αυτή τη στιγμή είναι πιο γρήγορος από τον ίδιο, εξέφρασε ο Γιουσέιν Μπολτ...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μπολτ: «Ο Κριστιάνο είναι πιο γρήγορος από εμένα»

Την άποψή του ότι ο Κριστιάνο Ρονάλντο είναι πιο γρήγορος και από τον ίδιο εξέφρασε σε δηλώσεις του ο Γιουσέιν Μπόλτ. The post Μπολτ: «Ο Κριστιάνο είναι πιο γρήγορος από εμένα» appeared first on PRESSARIS.

Διαβάστε το στο pressaris.gr

Γιουσέιν Μπόλτ:«Ο Ρονάλντο είναι πιο γρήγορος από μένα»

ΑΘΛΗΤΙΚA  Το θαυμασμό του για τον Κριστιάνο Ρονάλντο εξέφρασε ο Γιουσέιν Μπολτ. Ο γρηγορότερος άνθρωπος στην Ιστορία παραχώρησε συνέντευξη και μίλησε και για τον Πορτογάλο σταρ.  Ο πολλάκις χρυσός Ολυμπιονίκης τόνισε ότι ο Ρονάλντο είναι ο κορυφαίος αθλητής του κόσμου και δήλωσε πως αυτή τη στιγμή, είναι πιο... αργός από τον άσο της Γιουβέντους   «Σίγουρα ο Κριστιάνο είναι πιο γρήγορος από μένα. Για μένα είναι ο κορυφαίος αθλητής. Είναι πάντα στην κορυφή του παιχνιδιού. Εργάζεται σκληρά και είναι συγκεντρωμένος σε αυτό που κάνει. Αυτή τη στιγμή σίγουρα νομίζω ότι θα ήταν γρηγορότερος από μένα» τόνισε ο Γιουσέιν Μπολτ.  Ο Τζαμαϊκανός σπρίντερ είναι λάτρης του ποδοσφαίρου, ενώ μετά την ολοκλήρωση

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Μπολτ: Ο Κριστιάνο Ρονάλντο είναι γρηγορότερος από μένα (Vid)

«Εργάζεται σκληρά και είναι συγκεντρωμένος σε αυτό που κάνει» Το άρθρο Μπολτ: Ο Κριστιάνο Ρονάλντο είναι γρηγορότερος από μένα (Vid) εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Γιουσέιν Μπόλτ: «Ο Ρονάλντο είναι πιο γρήγορος από μένα»! (photos+video)

Μια… απίστευτη δήλωση του ανθρώπου αστραπή, Γιουσέιν Μπολτ για τον…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Μπόλτ: «Ο Ρονάλντο είναι πιο γρήγορος από μένα»

Το θαυμασμό του για τον Κριστιάνο Ρονάλντο εξέφρασε ο Γιουσέιν Μπολτ. Ο γρηγορότερος άνθρωπος στην Ιστορία παραχώρησε συνέντευξη και μίλησε και για τον Πορτογάλο σταρ.

Διαβάστε το στο matrix24.gr

Μπόλτ:«Ο Ρονάλντο είναι πιο γρήγορος από μένα»

Το θαυμασμό του για τον Κριστιάνο Ρονάλντο εξέφρασε ο Γιουσέιν Μπολτ. Ο γρηγορότερος άνθρωπος στην Ιστορία παραχώρησε συνέντευξη και μίλησε και για τον Πορτογάλο σταρ.  Ο πολλάκις χρυσός Ολυμπιονίκης τόνισε…

Διαβάστε το στο politik.gr

Μπολτ: «Γρηγορότερος από εμένα ο Ρονάλντο» (vid)

Σύμφωνα με τον Γιουσέιν Μπολτ ο Κριστιάνο Ρονάλντο είναι αυτή τη στιγμή πιο γρήγορος από εκείνον που έχει αποσυρθεί από την ενεργό δράση. 

Διαβάστε το στο fosonline.gr

Μπολτ για Ρονάλντο : «Σίγουρα είναι πιο γρήγορος από εμένα»

Ο Τζαμαϊκανός αθλητής αποθέωσε τον Κριστιάνο Ρονάλντο και παραδέχθηκε πως ο Πορτογάλος είναι πιο γρήγορος από εκείνον.

Διαβάστε το στο to10.gr

Μπολτ για Ρονάλντο: Σίγουρα είναι πιο γρήγορος από εμένα

Τι είπε ο τζαμαϊκανός αθλητής

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Μοιραράκη: «Έχουμε δώσει χαλιά στο Μαξίμου από όταν ήταν πρωθυπουργός ο Ανδρέας Παπανδρέου, μένουν στο Δημόσιο» (vid)

ΑΠΟΕΛ: Χτίζει αυτοπεποίθηση, αλλά οι μεγάλες προκλήσεις έρχονται

Άρης - Καρδίτσα: Βλέπουν από κοντά το φιλικό οι γονείς του Άλκη Καμπανού

Ο αλήτικος πόντος του Μούτετ

Ο ΠΑΟΚ (του Λουτσέσκου) είναι με αποδείξεις η ομάδα που εμπιστεύεται τους νέους

Ραγδαία αλλαγή του καιρού: «Έρχονται κεραυνοί και χαλάζι σε λίγες ώρες» (vid)