Η Έλενα Ασημακοπούλου σε μια εξομολόγηση για τις δύσκολες στιγμές με τον Μπρούνο Τσιρίλο

09:24 - 10/11/2020

Η Έλενα Ασημακοπούλου ξεκαθαρίζει στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη πως δεν θα ξαναπήγαινε σε κάποιο πάνελ εκπομπής, παρά […] The post Η Έλενα Ασημακοπούλου σε μια εξομολόγηση για τις δύσκολες στιγμές με τον Μπρούνο Τσιρίλο appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλενα Ασημακοπούλου: Περάσαμε πολύ δύσκολα τη μεταβατική φάση του Μπρούνο Τσιρίλο

«Όταν σταμάτησε το ποδόσφαιρο»... «Αυτό λίγο τον τσάκισε.»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Έλενα Ασημακοπούλου: Οι δύσκολες στιγμές με τον Μπρούνο Τσιρίλο και τι είπε στην κόρη της όταν απέβαλε τρίτη φορά (video)

Η Έλενα Ασημακοπούλου παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και εξομολογήθηκε τις δύσκολες στιγμές που πέρασε To άρθρο Έλενα Ασημακοπούλου: Οι δύσκολες στιγμές με τον Μπρούνο Τσιρίλο και τι είπε στην κόρη της όταν απέβαλε τρίτη φορά (video) δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Η Έλενα Ασημακοπούλου συγκινεί! Οι δύσκολες στιγμές με τον Μπρούνο Τσιρίλο

Η Έλενα Ασημακοοπούλου μίλησε μεταξύ άλλων στην εκπομπή, Happy Day…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Έλενα Ασημακοπούλου: Η εξομολόγησή για τις δύσκολες στιγμές με τον Μπρούνο Τσιρίλο

Η Έλενα Ασημακοπούλου ξεκαθαρίζει στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη πως δεν θα ξαναπήγαινε σε κάποιο πάνελ εκπομπής, παρά μόνο αν είχε δική της στήλη. Στη συνέχεια, προχώρησε σε κάποιες προσωπικές εξομολογήσεις… «Περάσαμε πολύ δύσκολα τη μεταβατική φάση του Μπρούνο Τσιρίλο, όταν σταμάτησε το ποδόσφαιρο. Δεν προετοίμασε το έδαφος, ούτε τα επαγγελματικά του ούτε το ψυχολογικό του κομμάτι. Έβλεπες έναν άνθρωπο πολύ ενεργό να είναι ξαφνικά σε μια αδράνεια. Αυτό λίγο τον τσάκισε. Έκανε πολλά χρόνια να συνέλθει. Τα τελευταία 2 χρόνια είναι πιο καλά σε όλο αυτό», αποκάλυψε η Έλενα Ασημακοπούλου. Για τις προσπάθειες που έκανε για να αποκτήσει δεύτερο παιδί, η Έλενα Ασημακοπούλου αναφέρει: «Προσπαθήσα

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»