Kim Kardashian: Τα γενέθλια της σε ιδιωτικό νησί προκάλεσαν σχόλια οργής στο Twitter (φωτό)

20:44 - 29/10/2020

H Kim Kardashian η οποία έγινε 40 ετών, δημοσίευσε μια σειρά φωτογραφιών με την οικογένεια και τους φίλους της σε μια άγνωστη παραλία όπου έγινε το πάρτι των γενεθλίων της και τα σχόλια στο Twitter έπεσαν βροχή. «Δε θα μπορούσα να σκεφτώ έναν καλύτερο τρόπο για περάσω τα γενέθλιά μου φέτος από το να είμαι μαζί με μερικούς από τους ανθρώπους που έχουν βοηθήσει να διαμορφωθεί η γυναίκα που είμαι σήμερα», έγραψε στη λεζάντα για να συμπληρώσει.  «Πριν από τον κορωνοϊό, δε νομίζω ότι κανένας από εμάς εκτιμούσε πραγματικά πόσο απλή πολυτέλεια ήταν το να ταξιδεύουμε και να είμαστε μαζί με την οικογένεια και τους φίλους μας σε ένα ασφαλές περιβάλλον. Μετά από 2 εβδομάδες πολλαπλών τεστ και έχοντας ζητή

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις