Συγκλονίζει η Αντιγόνη Ψυχράμη: “Με έπιασαν όμηρο σε τράπεζα και μου έβαλαν πιστόλι στον κρόταφο” (video)

08:48 - 23/10/2020

Στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμτσιλή “Happy Day” και τη δημοσιογράφο Όλγα Λαφαζάνη μίλησαν η Αντιγόνη Ψυχράμη To άρθρο Συγκλονίζει η Αντιγόνη Ψυχράμη: “Με έπιασαν όμηρο σε τράπεζα και μου έβαλαν πιστόλι στον κρόταφο” (video) δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντιγόνη Ψυχράμη: Σε ληστεία σε τράπεζα μου είχαν βάλει το πιστόλι στον κρόταφο

Η τραγουδίστρια μιλάει για τη συγκλονιστική εμπειρία που έζησε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αντιγόνη Ψυχράμη: Σε ληστεία σε τράπεζα μου είχαν βάλει το πιστόλι στον κρόταφο

«Έχω έντονο άγχος κάποιες φορές παθαίνω κρίσεις πανικού ή ταχυκαρδίες».

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σοκάρει η Αντιγόνη Ψυχράμη: “Με έπιασαν όμηρο σε τράπεζα και μου έβαλαν πιστόλι στον κρόταφο”

Στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμτσιλή “Happy Day” και τη δημοσιογράφο Όλγα Λαφαζάνη μίλησαν η Αντιγόνη Ψυχράμη και ο Δημήτρης Μακαλιάς. Κατά τη διάρκεια της συζήτησής τους, η γνωστή τραγουδίστρια έκανε μια συγκλονιστική ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Σοκάρει η Αντιγόνη Ψυχράμη: “Με έπιασαν όμηρο σε τράπεζα και μου έβαλαν πιστόλι στον κρόταφο” δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αντιγόνη Ψυχράμη: Σε ληστεία σε τράπεζα μου είχαν βάλει το πιστόλι στον κρόταφο

Σε μια ιδιαίτερη εξομολόγηση προχώρησε η Αντιγόνη Ψυχράμη το πρωί της Παρασκευής στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day». Συγκεκριμένα...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Συγκλονίζει η Αντιγόνη Ψυχράμη – «Σε ληστεία σε τράπεζα μου είχαν βάλει το πιστόλι στον κρόταφο»

Η Αντιγόνη Ψυχράμη και ο Δημήτρης Μακαλιάς μίλησαν, το πρωί της Παρασκευής, στην κάμερα του “Happy Day” και τη δημοσιογράφο […] The post Συγκλονίζει η Αντιγόνη Ψυχράμη – «Σε ληστεία σε τράπεζα μου είχαν βάλει το πιστόλι στον κρόταφο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Συγκλονίζει η περιπέτεια της Αντιγόνης Ψυχράμη: «Σε ληστεία σε τράπεζα μου είχαν βάλει το πιστόλι στον κρόταφο»

ΕΛΛAΔΑ  Η Αντιγόνη Ψυχράμη και ο Δημήτρης Μακαλιάς μίλησαν, το πρωί της Παρασκευής, στην κάμερα του “Happy Day” και τη δημοσιογράφο Όλγα Λαφαζάνη. Μέσα σε όλα, η γνωστή τραγουδίστρια προχώρησε σε μια αποκάλυψη που σε κάθε περίπτωση συγκλονίζει. Ειδικότερα, η Αντιγόνη Ψυχράμη σημείωσε για πρώτη φορά πως την είχαν πιάσει όμηρο σε τράπεζα και της έβαλαν το πιστόλι στον κρόταφο. «Ξεκίνησα εδώ και μία εβδομάδα ωτοβελονισμό για να με βοηθήσει έτσι στην ψυχολογία μου» ανέφερε χαρακτηριστικά. «Επειδή έχω έντονο άγχος κάποιες φορές παθαίνω κρίσεις πανικού ή ταχυκαρδίες. Οι κρίσεις ξεκίνησαν επειδή με είχαν πιάσει όμηρο σε μια ληστεία σε τράπεζα και μου είχαν βάλει πιστόλι στον κρόταφο». Στη συνέχεια, η τ

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Σοκάρει η Αντιγόνη Ψυχράμη- Την κράτησαν όμηρο σε ληστεία τράπεζας και τώρα… (Vid)

Η Αντιγόνη Ψυχράμη σε μία αποκαλυπτική συνέντευξη. Το άρθρο Σοκάρει η Αντιγόνη Ψυχράμη- Την κράτησαν όμηρο σε ληστεία τράπεζας και τώρα… (Vid) εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Αντιγόνη Ψυχράμη: "Σε ληστεία σε τράπεζα μου είχαν βάλει το πιστόλι στον κρόταφο" (video)

Tην είχαν πιάσει όμηρο

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου στο TLIFE: «Υπέμεινα για χρόνια συμπεριφορές που δε θα έπρεπε» – Η «Γη της Ελιάς» και η αμφισβήτηση

Νικόλας Ράπτης: «Ήμουν μέσα στον τοκετό, ανακαλύπτεις το μεγαλείο της γυναίκας εκείνη την ώρα»

Φωτεινή Ντεμίρη: Η αναφορά στο διαζύγιο από τον Χάρη Γρηγορόπουλο: «Μπορεί να χωρίσαμε, αλλά είμαστε οικογένεια»

Milan Fashion Week: Στο show της Jil Sander τα dramatic lips συνδυάζονται μοναδικά με εντυπωσιακά ρετρό hairstyles

Μπέττυ Μαγγίρα: «Το Σάββατο θα δούμε την εκπομπή που χάσαμε»

Modern Gothic: Τα dark items που χρειάζεσαι για να «αγκαλιάσεις» μια διακοσμητική τάση για λίγους και καλούς