Γρηγόρης Πετράκος: «Έχω φορέσει μάσκα μόνο μια φορά – Όλο αυτό είναι παράλογο»

14:09 - 20/10/2020

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Γρηγόρης Πετράκος στην Όλγα Λαφαζάνη και την κάμερα του Happy Day. Ο […] The post Γρηγόρης Πετράκος: «Έχω φορέσει μάσκα μόνο μια φορά – Όλο αυτό είναι παράλογο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Γρηγόρης Πετράκος εξομολογείται: Έχω φορέσει μάσκα μόνο μια φορά, όλο αυτό είναι παράλογο

«Έχω να ψωνίσω από τον Αύγουστο. Δεν έχω μπει σε κανένα κατάστημα», λέει ο Γρηγόρης Πετράκος. Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Γρηγόρης Πετράκος στην Όλγα Λαφαζάνη και την κάμερα του Happy Day. Ο τραγουδιστής αναφέρθηκε, μέσα σε όλα, στην χρήση μάσκας σαν μέτρο προς προστασία για την πανδημία του κορονοϊού εκφράζοντας την αντίθεση του. Πιο συγκεκριμένα, ο Γρηγόρης Πετράκος σημείωσε χαρακτηριστικά πως «αυτό που μπορεί να μου χαλάσει τη διάθεση είναι η ανελευθερία, την οποία νιώθω να έρχεται και πολύ περισσότερο. Στην περίοδο της καραντίνας η αρχική μου αντίδραση ήταν ότι θέλω να είμαι εντελώς αντιδραστικός και να μην κάνω τίποτα. Από την άλλη, όμως, οι αξίες μου λένε ότι δεν θέλω να

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»