Δίκη Χρυσής Αυγής – Πατέρας Μπαρμπαρούση: Αν ο γιος μου πάει φυλακή εγώ είμαι τελειωμένος

14:42 - 15/10/2020

Δίκη Χρυσής Αυγής: Να πείσει τους δικαστές να χορηγήσουν αναστολή στην εκτέλεση της ποινής του γιού του επιχείρησε πριν από λίγο ο πατέρας του καταδικασθέντος σε ποινή κάθειρξης 6 ετών για “ένταξη σε εγκληματική οργάνωση” Κώστα Μπαρμπαρούση. Ο Ηλίας Μπαρμπαρούσης προσήλθε στο δικαστήριο υποβασταζόμενος από τον ίδιο του το γιο φορώντας μαύρα γυαλιά και έχοντας μπαστούνι, καθώς […] The post Δίκη Χρυσής Αυγής – Πατέρας Μπαρμπαρούση: Αν ο γιος μου πάει φυλακή εγώ είμαι τελειωμένος appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε Περισσότερα στο tromaktiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πατέρας Μπαρμπαρούση: Αν μπει φυλακή είμαι τελειωμένος- Μένει με εμένα και την μητέρα του

Ο πατέρας του Κωνσταντίνου Μπαρμπαρούση, Ηλίας, κατέθεσε σήμερα στο δικαστήριο προς ενίσχυση του αιτήματος του πρώην βουλευτή της Χρυσής Αυγής για ανασταλτικό αποτέλεσμα στην έφεση. The post Πατέρας Μπαρμπαρούση: Αν μπει φυλακή είμαι τελειωμένος- Μένει με εμένα και την μητέρα του appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δίκη Χρυσής Αυγής: Κατέθεσε ο πατέρας του Μπαρμπαρούση - «Εάν μπει φυλακή, είμαι τελειωμένος»

Ο πατέρας του Κωνσταντίνου Μπαρμπαρούση, Ηλίας Μπαρμπαρούσης, κατέθεσε στο δικαστήριο προς ενίσχυση του αιτήματος του πρώην βουλευτή για ανασταλτικό αποτέλεσμα στην έφεση. 

Διαβάστε το στο Cnn.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tromaktiko.gr

Ανεκδοτάρα με πρόταση: Θα μου κάτσεις;

Χειροπέδες σε άντρα για μεταφορά ναρκωτικών – Κατασχέθηκαν πάνω από 70 κιλά κάνναβης

Κακοκαιρία «Π» – Ξάνθη: Κλαδί δέντρου διέλυσε παρμπρίζ σε λεωφορείο εν κινήσει

Συναγερμός στις Αρχές για την εξαφάνιση 46χρονου

Το να μοιράζεστε το κρεβάτι με τον σύντροφό σας επηρεάζει τον ύπνο σας;

Κακοκαιρία Ciaran: Φονικό πέρασμα από την Ιταλία – 7 νεκροί και 2 αγνοούμενοι