Ο Αντώνης Λιάκος ξαναχτυπά: Να οργανώσουμε τη νομική υπεράσπιση των Αφγανών που έκαψαν τη Μόρια!

09:27 - 17/09/2020

Σύμφωνα με τον ίδιο «είναι και δημοκρατικό και ανθρωπιστικό καθήκον»

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάλος με την ανάρτηση του Αντώνη Λιάκου: ”Κι εγώ φωτιά θα έβαζα στη Μόρια-Να οργανώσουμε τη νομική υπεράσπιση των Αφγανών”

Iδού τα στελέχη του Τσίπρα! Το μέλος του Πολιτικού Συμβουλίου της Κεντρικής Επιτροπής Ανασυγκρότησης του [...] The post Σάλος με την ανάρτηση του Αντώνη Λιάκου: ”Κι εγώ φωτιά θα έβαζα στη Μόρια-Να οργανώσουμε τη νομική υπεράσπιση των Αφγανών” appeared first on Triklopodia.

Διαβάστε το στο

Αντώνης Λιάκος ΣΥΡΙΖΑ: «Να οργανώσουμε τη νομική υπεράσπιση των Αφγανών που έκαψαν τη Μόρια!»

Αντώνης Λιάκος ΣΥΡΙΖΑ: «Να οργανώσουμε τη νομική υπεράσπιση των Αφγανών που έκαψαν τη Μόρια!» Σύμφωνα με τον ίδιο «είναι και δημοκρατικό και ανθρωπιστικό καθήκον» Σε μια ανάρτηση που θα συζητηθεί προχώρησε ο ιστορικός και μέλος της της Κεντρικής Επιτροπής Ανασυγκρότησης του ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία Αντώνης Λιάκος ο οποίος υπερασπίστηκε τους Αφγανούς που έβαλαν φωτιά στη Μόρια. Ο κ. Λιάκος, μάλιστα, απευθύνει […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Εκλογές ΗΠΑ 2024: «Ο θείος μου ο Ντόναλντ πάντα ήταν ένας νταής χωρίς φίλους»

iPhone 16: Ουρές σε πολλές χώρες ανά τον κόσμο καθώς φτάνει στα καταστήματα - Δείτε φωτογραφίες

Τι είναι το άγαρ-άγαρ

Τζένιφερ Λόπεζ - Μπεν Άφλεκ: Δεύτερη κοινή εμφάνιση μέσα σε λίγες ημέρες

Μέση Ανατολή - ΗΠΑ: «Βαθιά ανησυχητικά» τα βίντεο με Ισραηλινούς στρατιώτες να πετούν από ταράτσες σορούς Παλαιστινίων,

My Style Rocks - Ιωάννα σε Κατερίνα: Κάθε σου εικόνα είναι αστεία