Big Brother: Η αναφορά του Ανδρέα Μικρούτσικου στην πρώην σύζυγό του, Δήμητρα Ρουμπέση

08:33 - 05/09/2020

  Το δεύτερο live του Big Brother παρακολουθήσαμε στους δέκτες μας το βράδυ της Παρασκευής. Κατά τη διάρκεια του live ο Ανδρέας Μικρούτσικος έκανε...

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Big Brother: Η αναφορά του Ανδρέα Μικρούτσικου στην πρώην σύζυγό του, Δήμητρα Ρουμπέση

Το δεύτερο live του Big Brother παρακολουθήσαμε στους δέκτες μας το βράδυ της Παρασκευής. Κατά τη διάρκεια του live ο Ανδρέας Μικρούτσικος έκανε μία σπάνια αναφορά στην πρώην σύζυγό του...

Διαβάστε το στο Zougla

Η αναφορά του Μικρούτσικου στην Δήμητρα Ρουμπέση, Βόσσου και Φωτεινή Γιωργαντά

«Στο πρόσωπό σου βλέπω την πρώην μου, τη Δήμητρα, το όνομά σου είναι Σοφία και φωτεινό πρόσωπο.. Άρα Δήμητρα, Σοφία, Φωτεινή, είσαι η δικιά μου κοπέλα» Το πρώτο live του «Μεγάλου Αδερφού» είναι γεγονός, όπως και η αναφορά του Ανδρέα Μικρούτσικου στην πρώην σύζυγό του, Δήμητρα Ρουμπέση. Ο παρουσιαστής, μιλούσε με τη Σοφία Δανέζη, την παίκτρια του Big Brother και της έκανε μερικά άκρως κολακευτικά σχόλια. ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:  Αυτός ο παίκτης αποχώρησε πρώτος από το #BigBrotherGR Ο 22χρονος Βλαδίμηρος Νικόλα από την Λεμεσό, ο νέος παίκτης του #BigBrotherGR Χρήστος και Παναγιώτης Βαρουξής αποκαλύφθηκαν! Το σοκ στο #BigBrotherGR! «Σε θεωρώ και όμορφη και έξυπνη, άρα σε συμπαθώ», είπε αρχικά ο Ανδρέας Μικρ

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Νίκος Μουτσινάς: Δύσκολες στιγμες για τον παρουσιαστή

Butter Yellow Nails: Το αγαπημένο καλοκαιρινό χρώμα των celebrities στα νύχια

Σπάει τη σιωπή της η Bella Hadid για την αμφιλεγόμενη διαφήμιση της Adidas: «Είμαι σοκαρισμένη»

Όταν μια μανούλα μεγαλώνει μόνη της το παιδί

Οι 6 λέξεις που κρύβουν ένα βαθύτερο νόημα

Καρύδια: Ποια είναι τα οφέλη για την υγεία και πόσα μπορείς να τρως κάθε μέρα