Big Brother: Ο Α.Μικρούτσικος θυμάται τις σχέσεις του (βίντεο)

23:41 - 04/09/2020

Τις σχέσεις του θυμήθηκε ο Ανδρέας Μικρούτσικος, στον αέρα του δεύτερου live του Big Brother, ενώ μίλησε και για την πρώην σύζυγο του, Δήμητρα Ρουμπέση.  Αφορμή για αυτή την αναφορά του παρουσιαστή στάθηκε η συνομιλία που είχε, κατά τη διάρκεια του live του Big Brother, με την Σοφία Δανέζη όταν η διαγωνιζόμενη βρέθηκε στο δωμάτιο της hot seat. Πιο συγκεκριμένα, ο Ανδρέας Μικρούτσικος ανέφερε στην όμορφη διαγωνιζόμενη πως «θέλω να σου πω ότι στο πρόσωπο σου εγώ βλέπω, με κάποιες διαφορές, πολύ μεγάλη ομοιότητα με μια πρώην γυναίκα μου. Την Δήμητρα. Για να λέω τα πράγματα με το όνομα τους». «Άρα καταλαβαίνεις ότι μου είσαι συμπαθέστατη και ότι μου αρέσεις» πρόσθεσε ο παρουσιαστής. Όπως θυμόμαστε,

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις