Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για τη σχέση της με τον Σωτήρη Χατζάκη: Πρώτη φορά έχω σχέση με άνθρωπο από τον χώρο μου

20:29 - 07/11/2019

Καλεσμένη της Φαίης Σκορδά στην εκπομπή  "Πρωινό" ήταν σήμερα  η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου. Η ηθοποιός μιλώντας για τον σύντροφο της Σωτήρη Χατζάκη,  ανέφερε ότι δεν είχε ποτέ ξανά σχέση με άνθρωπο του χώρου της και τόνισε μεταξύ άλλων:  "Με τον Σωτήρη στην πρόβα είμαστε απόλυτα τυπικοί, μετά την πρόβα ζούμε κανονικά τη ζωή μας". Δείτε όσα είπε στο video  

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Πρώτη φορά έχω σχέση με κάποιον άνθρωπο από το χώρο μου (VIDEO)

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου μιλώντας στην εκπομπή "Πρωινό", μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε και στον έρωτα που ζει στο πλευρό του ηθοποιού και σκηνοθέτη Σωτήρη Χατζάκη. "Πέρσι μόνη ήμουν όταν είχα έρθει εδώ. Γνωριμία υπήρχε και συνεργασία υπήρχε, απλώς, το υπόλοιπο δεν υπήρχε. Αναπτύχθηκε μετά", είπε αναφερόμενη στη σχέση της με τον Σωτήρη Χατζάκη. "Αυτά συμβαίνουν. Πολλές φορές, γνωρίζουμε ανθρώπους που είναι σε άλλη φάση στη ζωή του. Δεν μου είχε περάσει από το μυαλό. Μετά μου πέρασε. Ξεχνάμε τα πάντα, δεν υπάρχει τίποτα άλλο. Μετά την πρόβα, ζούμε μια ζωή κανονική, αλλά στην πρόβα ξεχνάμε το προσωπικό κομμάτι. Είμαι πολύ χαρούμενη. Ο συγκεκριμένος άνθρωπος δεν ξέρει απλώς τη δουλειά μου, την ξέρε

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει