"Το "Έρωτας μετά"… ήταν έρωτας! Μη σου πω ότι θα μπορούσε να παιχτεί και στο Netflix!

22:01 - 16/08/2020

Αυτό το καλοκαίρι με βάση το θέατρο Χυτήριο στο Γκάζι (κάθε Τετάρτη και Πέμπτη) αλλά και σε άλλα θέατρα ανά την Ελλάδα, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου ερμηνεύει τον μονόλογο «Το υπέροχό μου διαζύγιο», μια γλυκόπικρη κωμωδία της Τζεραλντίν Άρον. Η γοητευτική ηθοποιός μίλησε πρόσφατα στο star.gr και στον Κωνσταντίνο Μπουγά για όλα. "Πώς να με κάνει καλύτερη ηθοποιό; Δεν κάνω ιδιαίτερα! Ένας ηθοποιός γίνεται καλύτερος μόνο πάνω στο σανίδι… Φυσικά κι ανταλλάσσουμε απόψεις, αλλά δε νομίζω ότι έχω γίνει καλύτερη ηθοποιός λόγω της σχέσης", τόνισε αναφερόμενη στον σκηνοθέτη σύντροφο...

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει