Βασίλης Δρυμούσης: Αποχώρησε ξαφνικά από το OPEN – Η ανακοίνωσή του…

22:57 - 06/11/2019

Την αποχώρησή του από το OPEN ανακοίνωσε πριν από λίγο ο Βασίλης Δρυμούσης, με ανάρτηση που έκανε στον προσωπικό του […] The post Βασίλης Δρυμούσης: Αποχώρησε ξαφνικά από το OPEN – Η ανακοίνωσή του… appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Δρυμούσης: Αποχώρησε ξαφνικά από το OPEN

Ο Βασίλης Δρυμούσης, με ανάρτηση που έκανε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, ανακοίνωσε την αποχώρησή του από το OPEN. “Αρκετά χρόνια πριν η Ναταλία Γερμανού μου ανέθεσε την αρχισυνταξία μιας εκπομπής με τίτλο «Μη χανόμαστε» σε ένα νεοσύστατο κανάλι το ‘Έψιλον». Που να ήξερε κι αυτή τι κουτί της Πανδώρας είχε ανοίξει…Από τότε τσακωθηκαμε πολλές φορές άλλες τόσες τα βρήκαμε χτυπήσαμε χέρια στα τραπέζια κλωτσησαμε πόρτες φωνάξαμε έπεσαν και μερικά Γαλλικά αλλά εκπομπή την εκπομπή εγώ μάθαινα (και με την ανοχή των ανθρώπων του Έψιλον) τι σημαίνει να είσαι Αρχισυντάκτης. Αισθάνομαι λοιπόν υποχρεωμένος να τους ευχαριστήσω και αυτούς για την υπομονή τους. Ξενυχτια , 12ωρα στο γραφείο άλλη

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Μιχαήλ Ταμπακάκης: Δημοσίευσε τα ομοφοβικά σχόλια για την παράσταση που θα πρωταγωνιστήσει

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Γιώργος Καράβας: «Δεν έχουμε μιλήσει με τη Βίκυ Καγιά»