Ν. Μιχαλολιάκος – Δίκη Χρυσής Αυγής: «Το κόμμα δεν έχει καμία σχέση, εγώ δεν έχω καμία σχέση. Ούτε ενέκρινα, ούτε εντολή έδωσα»

15:17 - 06/11/2019

Υπό ανταλλαγή συνθημάτων των δύο πλευρών, ολοκλήρωσε ο Ν. Μιχαλολιάκος το πρώτο μέρος της απολογίας του και  θα επανέλθει και αύριο στο δικαστήριο. Με τη λήξη της σημερινής συνεδρίασης από την πρόεδρο, οι μεν οπαδοί της Χρυσής Αυγής άρχισαν να φωνάζουν το σύνθημα του κόμματος,«Αίμα – Τιμή – Χρυσή Αυγή» με την απέναντι πλευρά να τους […]

Διαβάστε Περισσότερα στο politik.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μιχαλολιάκος για τη δολοφονία Φύσσα: «Το κόμμα δεν έχει καμία σχέση, εγώ δεν έχω καμία σχέση, ούτε ενέκρινα ούτε εντολή έδωσα»

Με το σύνθημα «Αίμα - Τιμή - Χρυσή Αυγή» χαιρέτισαν το τέλος της σημερινής απολογίας του Νίκου Μιχαλολιάκου οι οπαδοί και μέλη του κόμματος, που βρέθηκαν από το πρωί στη δικαστική αίθουσα για να συμπαρασταθούν στον αρχηγό του. The post Μιχαλολιάκος για τη δολοφονία Φύσσα: «Το κόμμα δεν έχει καμία σχέση, εγώ δεν έχω καμία σχέση, ούτε ενέκρινα ούτε εντολή έδωσα» appeared first on EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Ν. Μιχαλολιάκος – Δίκη Χρυσής Αυγής: «Το κόμμα δεν έχει καμία σχέση, εγώ δεν έχω καμία σχέση. Ούτε ενέκρινα, ούτε εντολή έδωσα»

Υπό ανταλλαγή συνθημάτων των δύο πλευρών, ολοκλήρωσε ο Ν. Μιχαλολιάκος το πρώτο μέρος της απολογίας του και  θα επανέλθει και αύριο στο δικαστήριο. Με τη λήξη της σημερινής συνεδρίασης από την πρόεδρο, οι μεν οπαδοί της Χρυσής Αυγής άρχισαν να φωνάζουν το σύνθημα του κόμματος,«Αίμα – Τιμή – Χρυσή Αυγή» με την απέναντι πλευρά να τους […]

Διαβάστε το στο glocal.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ politik.gr

Ευάγγελος Βενιζέλος: «Το μεγάλο κράτος είναι βαρύ»

Θρίλερ στα σύνορα της Ουκρανίας: Η Ρωσία στέλνει άλλους 7.000 στρατιωτικούς – ΗΠΑ: Ανά πάσα στιγμή η εισβολή

Πάτρα: Οι αναρτήσεις της μητέρας σε σελίδες μαμάδων

ΕΦΚΑ: Κόπηκε η σύνταξη σε δικαιούχο λόγω λάθους το…1982 (vid)

Το άγχος Μητσοτάκη μην «θολώσει» η εικόνα του στη μεσαία τάξη και οι γκρίνιες για το «δώρο του Πάσχα» πριν ακόμα δοθεί

CNN Türk: Πότε θα είναι η καλύτερη χρονική συγκυρία για να εισβάλλει η Τουρκία στα νησιά