Φ.Σεργουλόπουλος: «Όταν με φίλησε ο φαντάρος που μου έκανε τη ζωή δύσκολη είπα "τέρμα ο φόβος!"» (βίντεο)

08:07 - 06/11/2019

Ο Φώτης Σεργουλόπουλος βρεθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Μεσάνυχτα» και μίλησε για την πατρότητα, την ομοφοβία στο στρατό αλλά και για το πως βίωσε την απώλεια της αγαπημένης του ανιψιάς, η οποία έφυγε από τη ζωή σε νεαρή ηλικία. Ξεκίνησε την καριέρα του ως Φώτης Στεργόπουλος, γιατί όταν έκανε την πρώτη του ταινία, νεαρός και άσημος τότε, υπηρετούσε τη θητεία του στο στρατό, γυρίστηκαν όλα πρόχειρα και γράφτηκε το όνομά του λάθος. Έτσι κι αλλιώς, όμως, ο Φώτης Σεργουλόπουλος δεν έγινε ποτέ γνωστός ως ηθοποιός, παρόλο που το πάλεψε αρκετά. Έτσι στράφηκε στο ραδιόφωνο. Όταν η Άννα Δρούζα έκανε την εκπομπή «Κάτσε Καλά» στον ΑΝΤ1, τον πρότειναν για αρχισυντάκτη, για να καθίσει λίγο αργότερα στην καρέ

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σεργουλόπουλος: Όταν με φίλησε ο Κρητικάρος που μου έκανε καψώνια στο στρατό, δεν ξαναφοβήθηκα ποτέ

Η προσωπική του ζωή και η σχέση του με την Μαρία Μπακοδήμου

Διαβάστε το στο in.gr

Η αποκάλυψη του Φώτη Σεργουλόπουλου: «Όταν με φίλησε ο φαντάρος που μου έκανε τη ζωή δύσκολη…»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Μεσάνυχτα» ήταν το βράδυ της Τρίτης ο Φώτης Σεργουλόπουλος, ο οποίος μίλησε ανοιχτά για όλα και απάντησε σε όσους τον έχουν επικρίνει...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Φώτης Σεργουλόπουλος: «Όταν με φίλησε ο φαντάρος που μου έκανε bullying στο στρατό, είπα τέρμα ο φόβος»

Καλεσμένος της Ελεονώρας Μελέτη ήταν το βράδυ της Τρίτης ο Φώτης Σεργουλόπουλος. Ο παρουσιαστής μίλησε ανοιχτά για όλα και απάντησε […] The post Φώτης Σεργουλόπουλος: «Όταν με φίλησε ο φαντάρος που μου έκανε bullying στο στρατό, είπα τέρμα ο φόβος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Φώτης Σεργουλόπουλος: Είπα τέρμα ο φόβος όταν με φίλησε ο φαντάρος που μου έκανε τη ζωή δύσκολη

Ο Φώτης Σεργουλόπουλος μίλησε για την σχέση του με την Μαρία Μπακοδήμου, τον 6χρονο γιο του και τα καψόνια στο στρατό λόγω της διαφορετικότητάς του

Διαβάστε το στο lifo.gr

Φώτης Σεργουλόπουλος: «Όταν με φίλησε ο φαντάρος που μου έκανε καψώνια στο στρατό, είπα τέρμα …» (video)

Ειλικρινής και με την ευθύτητα που τον διακρίνει, ο Φώτης Σεργουλόπουλος άνοιξε τα χαρτιά του και μίλησε για όλα! Διαβάστε περισσότερα pasmina.gr The post Φώτης Σεργουλόπουλος: «Όταν με φίλησε ο φαντάρος που μου έκανε καψώνια στο στρατό, είπα τέρμα …» (video) appeared first on CrashOnline.gr | Η Online έκδοση του περιοδικού CRASH!.

Διαβάστε το στο crashonline.gr

Φώτης Σεργουλόπουλος: Είπα τέρμα ο φόβος όταν με φίλησε ο φαντάρος που μου έκανε τη ζωή δύσκολη

«Η έκθεσή μου δεν είναι εκ του ασφαλούς, έχω ματώσει στη ζωή μου για να αποφασίσω να είμαι ξεκάθαρος»Στην εκπομπή «Μεσάνυχτα» της Ελεονώρας Μελέτη ήταν καλεσμένος χθες βράδυ ο Φώτης Σεργουλόπουλος, ο οποίος μίλησε, μεταξύ άλλων, για τη ζωή του, τον 6χρονο γιο του αλλά

Διαβάστε το στο madata.gr

Σεργουλόπουλος: Όταν με φίλησε ο φαντάρος που μου έκανε καψόνια, είπα «τέρμα ο φόβος»

Ο Φώτης Σεργουλόπουλος μίλησε για το ομοφοβικό bullying που δέχτηκε στον στρατό, για το πως βιώνει την πατρότητα, αλλά και για την απώλεια της αγαπημένης του ανιψιάς σε νεαρή ηλικία.

Διαβάστε το στο

Σεργουλόπουλος: Όταν με φίλησε ο φαντάρος που μου έκανε καψώνια, δεν ξαναφοβήθηκα ποτέ

Καλεσμένος της εκπομπής «Μεσάνυχτα» με την Ελεωνόρα Μελέτη βρέθηκε ο Φώτης Σεργουλόπουλος που μίλησε για την δύσκολη εμπειρία στο στρατό, αλλά και την οικογένειά του. Ο παρουσιαστής του Divided, Φώτης Σεργουλόπουλος, που έχει μιλήσει ανοιχτά για τη σεξουαλική του ταυτότητα, αναφέρθηκε σε ένα περιστατικό από τον στρατό που τον δυσκόλεψε, αλλά παράλληλα τον ξεμπλόκαρε, όπως […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις