Θετική στον κορωνοϊό η υπουργός Εξωτερικών της Βολιβίας

02:09 - 14/07/2020

Η υπουργός Εξωτερικών της μεταβατικής κυβέρνησης της Βολιβίας, η Κάρεν Λόνγκαρικ, ανακοίνωσε χθες Δευτέρα ότι έχει προσβληθεί από τον κορωνοϊό. Έγινε το έκτο μέλος της κυβέρνησης...

Διαβάστε Περισσότερα στο Zougla
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θετική στον κορωνοϊό η υπουργός Εξωτερικών της Βολιβίας

Η υπουργός Εξωτερικών της μεταβατικής κυβέρνησης της Βολιβίας, η Κάρεν Λόνγκαρικ, ανακοίνωσε χθες Δευτέρα ότι έχει προσβληθεί από τον κορωνοϊό. Έγινε το έκτο μέλος της κυβέρνησης που έχει σχηματίσει η μεταβατική πρόεδρος, η πρώην γερουσιαστής της δεξιάς Τζανίνε Άνιες — έχει προσβληθεί και η ίδια — που μολύνθηκε από τον SARS-CoV-2. «Προς το παρόν, είμαι […] The post Θετική στον κορωνοϊό η υπουργός Εξωτερικών της Βολιβίας appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε το στο logiastarata.gr

Βολιβία: Θετική στον κορωνοϊό η υπουργός Εξωτερικών - Το έκτο μέλος της κυβέρνησης που μολύνεται

Θετική στον κορωνοϊό βρέθηκε η υπουργός Εξωτερικών της μεταβατικής κυβέρνησης της Βολιβίας, η Κάρεν Λόνγκαρικ. Έγινε το έκτο μέλος της κυβέρνησης που έχει σχηματίσει η μεταβατική πρόεδρος, η πρώην γερουσιάστρια της δεξιάς Τζανίνε Άνιες — έχει προσβληθεί και η ίδια — που μολύνθηκε από τον SARS-CoV-2. «Προς το παρόν, είμαι καλά και δεν έχω συμπτώματα. Θεού θέλοντος, θα συνεχίσω να εργάζομαι για τη Βολιβία από την απομόνωση στο σπίτι μου», ανέφερε η Λόνγκαρικ μέσω Twitter. Η μεταβατική πρόεδρος Άνιες και οι υπουργοί Προεδρίας, Υγείας, Μεταλλείων, Οικονομίας και Δικαιοσύνης έχουν επίσης προσβληθεί από τον κορωνοϊό. Έχουν επίσης μολυνθεί αρκετοί υφυπουργοί. Μεταξύ των κοινοβουλευτικών που έχουν προσβ

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Zougla

Αυτοκίνητο τυλίχθηκε στις φλόγες στην Εθνική Οδό Αθηνών-Κορίνθου

Θεσσαλονίκη: Άνδρας έσπασε για άγνωστο λόγο τζάμι λεωφορείου ΚΤΕΛ

Τα χάσκι αρνείται να φάει την κροκέτα 

Στο Συμβούλιο Ασφαλείας του ΟΗΕ, ο ΥΠΕΞ των ΗΠΑ κατηγορεί τη Ρωσία για εκβιασμό

Επέστρεψε στα κέρδη το Χρηματιστήριο

Η Ρωσία θα μειώσει τις εξαγωγές πετρελαίου κατά 300.000 βαρέλια ημερησίως τον Σεπτέμβριο