Ο κορυφαίος σπρίντερ όλων των εποχών έδωσε ελληνικό όνομα στην κόρη του!

11:19 - 08/07/2020

Ο Γιουσέιν Μπολτ, κορυφαίος αθλητής και σπρίντερ όλων των εποχών, μοιράστηκε με τους θαυμαστές του τις πρώτες φωτογραφίες της κόρης…

Διαβάστε Περισσότερα στο olympia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Ουσέιν Μπολτ έχει δώσει ελληνικό όνομα στην κόρη του! (pic)

Και το όνομα αυτής... Ολυμπία! Ο Ουσέιν Μπολτ έχει δώσει ελληνικό όνομα στην αγαπημένη του κόρη!

Διαβάστε το στο Gazzetta

Ο Γιουσέιν Μπολτ έδωσε ελληνικό όνομα στην κόρη του

Το ελληνικό όνομα που έχει δώσει στην κόρη του, αποκάλυψε ο Γιουσέιν Μπολτ...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ο Γιουσέιν Μπολτ έδωσε ελληνικό όνομα στην κόρη του

Το ελληνικό όνομα που έχει δώσει στην κόρη του, αποκάλυψε ο Γιουσέιν Μπολτ. Όταν έτρεχε δεν πιανόταν από κανέναν και για κανένα λόγο, έχοντας διαλύσει τα παγκόσμια ρεκόρ στα 100μ. και 200μ. Εκτός ταρτάν, πλέον, ο Τζαμαϊκανός είναι μέσα στην ευτυχία του με την οικογένεια του, η οποία μεγάλωσε μετά τον ερχομό της κόρης του. Η οποία, όπως αποκαλύφθηκε από το μήνυμα του Μπολτ προς τη σύζυγο του με αφορμή τα γενέθλια της, έχει ελληνικό όνομα. «Θέλω να ευχηθώ στην σύντροφό μου χρόνια πολλά και να πω πως είμαι χαρούμενος που περνώ αυτή τη μέρα μαζί σου. Θέλω να έχεις […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ olympia.gr

Χακαραν την Πυροσβεστική στο twitter

Γιατί η ΝΔ δεν απαντά αμέσως στις επιθέσεις των Τούρκων στον υπουργό Εθνικής Αμυνας;

Αίας ο Τελαμώνιος: Ο Έλληνας ήρωας του Τρωικού πολέμου

Σάλος με την παρεμβαση του Κωστα Βαξεβάνη: Διαρρήκτες αφαίρεσαν 30 laptop απο μεγαλο υπουργείο

1,8 δις ευρώ πλήρωσαν οι ασθενείς για φάρμακα από την τσέπη τους το 2023 σύμφωνα με το ΙΟΒΕ

Φύτευση και καλλιέργεια του λάχανου