Μπεχαράνο: «Χαρούμενος για την επιστροφή μου στην Eθνική»

01:33 - 01/11/2019

Ο μέσος της Λαμίας μίλησε για την εκ νέου κλήση του στο αντιπροσωπευτικό συγκρότημα της Βολιβίας 

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαρέλα: «Είμαι σχεδόν έτοιμος για την επιστροφή μου» (ΦΩΤΟ)

O Φερνάντο Βαρέλα μετράει αντίστροφα για την επιστροφή του στις αγωνιστικές υποχρεώσεις, με τον έμπειρο στόπερ του ΠΑΟΚ να στέλνει το δικό του μήνυμα μέσα από τον λογαριασμό που διατηρεί στο Instagram.«Είμαι σχεδόν έτοιμος για την επιστροφή μου, αλλά σε διαφορετικό μοτίβο, θέλω να κάνω την διαφορά», ανέφερε στην ανάρτηση του ο κεντρικός αμυντικός του ΠΑΟΚ.

Διαβάστε το στο filathlos.gr

Περράκης: «Θέλουμε να επιστρέψουμε στις νίκες»

Το Λαύριο υποδέχεται το Ρέθυμνο για την 6η αγωνιστική της Basket League και ο Μιχάλης Περράκης τονίζει πως η ομάδα του θέλει να επιστρέψει στις νίκες, ενώ αναφέρθηκε στις δυσκολίες του αγώνα με τους Κρητικούς.Αναλυτικά το blog του Έλληνα σέντερ:Με το ηθικό ανεβασμένο παρά το αρνητικό αποτέλεσμα που συνοδεύτηκε και από μια κακή εμφάνιση την περασμένη αγωνιστική, η ομάδα μας είναι πανέτοιμη να είναι ανταγωνιστική κόντρα στο Ρέθυμνο.Ο αντίπαλος μας αυτή την εβδομάδα προέρχεται από μια μεγάλη νίκη απέναντι στην ΑΕΚ και λογικά έρχεται με ανεβασμένη ψυχολογία. Έχουμε δουλέψει αρκετά για αυτό το παιχνίδι και πιστεύω ότι θα παρουσιαστούμε έτοιμοι στο γήπεδο για να πετύχουμε το στόχο μας που είναι φυσικά

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

ΓεροΓιοβάισα: Γκολ, γκολ, γκολ!

Σε κυκλοφορία τα εισιτήρια του Stoiximan Super Cup

ΑΕΚ Λάρνακας: Στο οπλοστάσιο ο Γκαρσία που πάει "Αμμόχωστος"

H Voge στο 3ο Adventure Meeting 2024 με όλη τη γκάμα των μοντέλων της

5 νέα μαγαζιά στην Αθήνα που θα γίνουν τα στέκια μας το φθινόπωρο

Παναθηναϊκός: Ο Αταμάν ζήτησε συγγνώμη για τη χειρονομία «3-1»